hobbiran
12 بهمن 1401 - 09:10

اجرای 2 هزار ویژه برنامه به مناسبت دهه فجر در یزد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از اجرای بیش از ۲ هزار برنامه به مناسبت دهه فجر در این استان خبر داد و گفت: تمامی دستگاه‌های استان موظفند تمامی امکانات خود را برای برگزاری باشکوه تر جشن‌های دهه فجر در اختیار مردم قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، علی‌اکبر عزیزی شامگاه دیروز در جلسه ستاد دهه فجر استان، با توجه به اهمیت تقارن بهار انقلاب اسلامی با ماه رجب، اظهار کرد:‌ نشاط و امیدآفرینی رویکرد اصلی برنامه‌های تدوین شده در دهه فجر امسال است.

وی با بیان این‌که به مناسبت دهه فجر امسال بالغ بر دو هزار ویژه برنامه آموزشی، تبیینی و فرهنگی اجرا می‌شود، افزود: تمامی دستگاه‌های استان موظفند تمامی امکانات خود را برای برگزاری باشکوه تر جشن‌های دهه فجر در اختیار مردم قرار دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بر ضرورت توجه به جهاد تبیین و بصیرت آفرینی در برگزاری برنامه‌های دهه فجر تاکید کرد و گفت: در این راستا دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهار دهه اخیر برای عموم مردم و به ویژه نسل نوجوان و جوان تبیین شود.

عزیزی همچنین بر برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشگاه های استان از ابتدای دوران انقلاب تاکنون و دعوت از اساتید و دانشجویان برای بازدید از این نمایشگاه تاکید کرد.

وی تبیین لزوم برگزاری جشن های دهه انقلاب در سطح مدارس را از دیگر اقدامات حائز اهمیت دانست و بیان کرد: دانش‌آموزان محور اصلی برگزاری جشن‌ها و مدیران مدارس در نقش ناظران و هدایت کنندگان برنامه ها باشند.

عزیزی در پایان خطاب به فرمانداران، بر تدوام برگزاری جلسات هماهنگی بزرگداشت دهه فجر و تمهید برنامه های لازم برای برپایی هرچه پرشور و باشکوه‌تر راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کرد.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1011885