hobbiran
09 بهمن 1401 - 10:07

اجرای برنامه‌های جهاد تبیین مانع توطئه دشمنان است

سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان خواستار توجه بیشتر مسئولان فرهنگی به امر تبیین شد و گفت: اجرای برنامه‌های جهاد تبیین مانع توطئه‌های دشمنان است.

حجت الاسلام مرتضی مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به اولویت های مورد نیاز جامعه در زمینه تبیین و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در این خصوص بیان کرد: برنامه های مرتبط با جهاد تبیین علاوه بر ایجاد نشاط فرهنگی و اجتماعی باید در راستای شبهه زدایی از موضوعات فرهنگی و اجتماعی نیز تاثیر گذار باشد.

وی افزود: انقلاب، ولایت فقیه، رهبری انقلاب و مردم در کنار ارزش های دینی و اسلامی ما در زمره مسائلی هستند که نظام اسلامی را حفظ کرده اند و امروز شاهد برگزاری مراسم مرتبط با چهل و چهار سالگی انقلاب اسلامی هستیم اما باید توجه داشت که این موارد همگی در جنگ ترکیبی دشمنان مورد هجمه قرار گرفته است.

امام جمعه سمنان با اشاره به اهداف دشمنان در جنگ ترکیبی علیه ایران اسلامی، بیان کرد: دشمنان به دنبال جدا کردن مردم از انقلاب اسلامی هستند و تا می توانند در زمینه نا امیدی مردم به ویژه نسل جوان، اقدام و برنامه پیاده می کنند

مطیعی با اشاره به اینکه دشمنان با جنگ ترکیبی به دنبال اعتبار زدایی از نظام و انقلاب بین مردم است، تاکید کرد: قبح زدایی و اعتبار زدایی از ارزش های اسلامی ما مانند حجاب و عفاف و … نمود بارز این تلاش ها از سوی دشمنان است.

وی با بیان اینکه شبهه افکنی درباره قرآن کریم و پیامبر (ص) و همچنین اعتقادات جوانان با استفاده از ابزار مختلف از دیگر اقدامات دشمنان در این نبرد ترکیبی است، گفت: اجرای مناسب برنامه های جهاد تبیین مانع توطئه های دشمنان است.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان همچنین ادامه داد: جهاد تبیین نیاز به برنامه های کاربری دارد که مسئولان دستگاه های ذی ربط در سراسر استان سمنان می بایست به آن توجه داشته باشند از سوی دیگر نظارت بر حسن اجرای برنامه های مرتبط با جهاد تبیین از دیگر مسائلی است که می بایست در سراسر استان به آن توجه کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1004206