hobbiran
11 بهمن 1401 - 17:40

افتتاح ۴۴ پروژه زیرساختی در نواحی‌ صنعتی اصفهان در دهه فجر

نائین_مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان افتتاح ۴۴ پروژه زیرساختی در نواحی‌ صنعتی اصفهان در دهه مبارک فجر خبر داد.

رسول سواری در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی نائین در جمع خبرنگاران در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بازدید از ۴۴ پروژه زیر ساختی در شهرک‌ها و نواحی‌های صنعتی استان اصفهان انجام شد که بازدید از پروژه‌های شرق استان و پروژه شهرک صنعتی شهر نائین از آن جمله است.

وی ادامه داد: افتتاح ساختمان اداری شهرک صنعتی نائین تنها پروژه در میان ۴۴ پروژه زیرساختی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان است که افتتاح می‌شود که در کنار بازدید از این ساختمان، از برخی واحدهای صنعتی و شرکت‌های دانش بنیان نیز بازدید شد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان تاکید کرد: امروز به اتفاق فرماندار شهرستان نائین نیز از یک شرکت دانش بنیان در زمینه تولید پمپ هیدرولیک پیستونی با فشار بیش از ۲۸۰ بار که مدتی است این واحد تولیدی به افتتاح رسیده و در حال تولید پمپ هیدرولیک می‌باشد، بازدید شد.

وی ادامه داد: در گفت و گو با مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، در راستای برطرف کردن مشکل این شرکت که زمین بود، قول مساعد داده شد که زمین مجاور حداکثر تا یک ماه آینده در اختیار این شرکت به منظور افزایش تولید و ظرفیت صنعتی و اقتصادی قرار گیرد.

سواری گفت: پیش از بازدید از شرکت صنعتی نائین، از پروژه‌های گاز رسانی شهرک صنعتی شهرستان کوهپایه و پروژه‌های زیر گذر و فضای سبزی شهرک سجزی نیز بازدید انجام شده و امیدواریم ۴۴ پروژه زیر ساختی در شهرک‌ها و نواحی‌های صنعتی استان اصفهان در دهه مبارک فجر افتتاح شوند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1010675