hobbiran
04 دی 1401 - 16:27

خواصی که با هر نسیمی خزان می‌شوند/ بصیرت تنها راه مقابله با جنود دشمن

امام جمعه دهدشت با بیان این که در حوادث اخیر خیلی از خواص مردود شدند گفت: علماء باید افراد را بشناسند و بدانند زمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت برخی از خواص دفاع نمی‌کنند و همیشه پنهان هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در نشست تبیینی با موضوع تحلیلی بر مسائل سیاسی روز، از بصیرت به عنوان چراغ روشن در شب ظلمات نام برد و اظهار کرد: همواره در طول تاریخ جبهه حق و باطل مقابل هم بودند.

امام جمعه دهدشت افزود: در حوادث اخیر بالای ۶۰ درصد بحث اقتصاد نیست و مسئله دشمن، ایران قوی است.

وی با توجه به افزایش جامعه مذهبی در غرب گفت: خواستگاه اصلی مذهب در ایران اسلامی است و دشمن می‌خواهد این قداست را در خواستگاه از بین ببرد و خطر را احساس کرده و دارد با اعتقادات ما مبارزه می‌کند.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر با بیان این که دشمن با همه جنودش پای کار آمده است بیان کرد: بصیرت امروز کمک‌کننده و راهگشاست و روحانیت باید در صحنه‌ها، کار جهادی انجام دهند.

امام جمعه دهدشت با بیان این که در حوادث اخیر خیلی از خواص مردود شدند گفت: علماء باید افراد را بشناسند و بدانند زمانی که کشور به خیلی از خواص نیاز داشت برخی از آن‌ها دفاع نمی‌کنند و همیشه پنهان هستند.

وی خاطرنشان کرد: برخی افراد با هر نسیمی خزان می‌شوند.

وحدانی‌فر نقش روحانیت را ایستادگی، مقاومت و تبیین عنوان و اظهار کرد: روحانیت در طول تاریخ مقابل جبهه ناحق ایستاده و این جریان حق و باطل همیشه وجود دارد و مهم این است ما چقدر می‌توانیم نقش‌آفرینی کنیم.

انتهای پیام/۸۲۰۳۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 933195